Remarketing

Remarketing to sposób wyświetlania reklam użytkownikom, którzy odwiedzili daną witrynę, ale nie wykonali oczekiwanego działania, takiego jak zakup lub rejestracja. Jest to skuteczna metoda utrzymywania zaangażowania grupy docelowej, która umożliwia znaczną poprawę zwrotu z inwestycji w kampanie marketingowe.

Remarketing zapewnia wymierne wyniki. Zazwyczaj nowi użytkownicy nie korzystają z oferty przy pierwszej wizycie w witrynie. Aby zwiększyć skuteczność, warto ponownie skierować reklamy z właściwym przekazem do odpowiednich użytkowników.

Dlaczego opłaca się zainwestować w linki sponsorowane?

 1. Po uruchomieniu kampanii, reklama natychmiast ukaże się na czołowych pozycjach w Google i pozostaje tam aż do wyczerpania środków
 2. Dzięki wykorzystaniu linków sponsorowanych twoja kampania reklamowa trafia do osób rzeczywiście zainteresowanych produktami lub usługami, prezentowanymi na Twojej stronie.
 3. Płacisz wyłącznie za efekt - czyli tylko wtedy, gdy ktoś zainteresowany reklamą kliknie w nią i przejdzie na Waszą stronę WWW
 4. W Polsce za pomocą linków sponsorowanych można dotrzeć do pond 15 milionów internautów , czyli do ponad 80% polskich użytkowników Internetu.

W ramach naszej obsługi kampanii oferujemy:

 1. Tworzenie i modyfikowanie treści reklam.
 2. Nieograniczona ilość linków sponsorowanych
 3. Nieograniczona ilość słów kluczowych
 4. Przed podjęciem współpracy poddajemy stronę klienta dokładnej analizie, szukając ewentualnych błędów utrudniających skuteczną promocję w wyszukiwarkach. Uwzględniamy indywidualne aspekty strategii.
 5. Dynamiczna optymalizacja – stale badamy efektywność reklam oraz słów kluczowych, dokonując niezbędnych ruchów dla osiągnięcia najlepszych wyników.
 6. Specjalistyczne raporty – cotygodniowy wyciąg najważniejszych danych dotyczących kampanii. Zawsze wiesz, w którym miejscu jesteś.
 7. Opieka indywidualnego opiekuna – specjalista odpowiadający za bezpośrednie kontakty z danym partnerem. Jest zawsze do dyspozycji klienta

Masz pytania? Potrzebujesz dodatkowej pomocy? Coś jest dla Ciebie niejasne? Korzystaj z pomocy naszych ekspertów, zawsze gdy zajdzie taka potrzeba!

@ Stago - Web Design Studio.  Stalgo.pl