Reklama w wyszukiwarce Google

Linki Sponsorowane, to jedna z płatnych form reklamy w wyszukiwarkach. Dzięki temu prostemu wynalazkowi strona danej firmy, ukaże się na pierwszej stronie listy wyszukiwania po wpisaniu wybranych słów kluczowych.

W Google reklama ta zazwyczaj ukazuje się po prawej stronie haseł wskazanych nam przez wyszukiwarkę lub w niektórych sytuacjach ponad naturalnymi wynikami wyszukiwania na podświetlonym polu. Wszystkie strony stanowiące linki sponsorowane wyróżniają się spośród pozostałych, dzięki czemu przykuwają uwagę odbiorcy.

Pozycjonowanie a Google Adwords

Pozycjonowanie jest popularną formą marketingu, która wpływa na pozycje Twojej strony w wynikach organicznych w wyszukiwarkach internetowych.

Pozycjonowanie stron charakteryzuje się niestety długim oczekiwaniem na pożądane efekty. Spowodowane to jest dużą konkurencją (szczególnie na popularne słowa kluczowe) oraz sama wyszukiwarka jest nieprzewidywalna. Google od czasu do czasu zmienia algorytm wyszukiwarki, który decyduje jakie strony znajdą się na danej pozycji. Zmiana algorytmu może spowodować utratę wysokich pozycji.

Kolejnym problemem w pozycjonowaniu jest brak elastyczności. Jeśli wybierzemy złe słowa kluczowe, proces pozycjonowania musimy zacząć od początku.

Powyższe stwierdzenia mogą sugerować iż pozycjonowanie jest nieskuteczne. To nieprawda. Wszystko zależy od naszych celów i w jaki sposób chcemy je osiągnąć. Pozycjonowanie wymaga długo falowych działań, systematyczności oraz cierpliwości.

Do przeprowadzenie szybkiej i skutecznej kampanii polecamy pewne rozwiązanie – – Google AdWords.

Dlaczego opłaca się zainwestować w linki sponsorowane?

 1. Po uruchomieniu kampanii, reklama natychmiast ukaże się na czołowych pozycjach w Google i pozostaje tam aż do wyczerpania środków
 2. Dzięki wykorzystaniu linków sponsorowanych twoja kampania reklamowa trafia do osób rzeczywiście zainteresowanych produktami lub usługami, prezentowanymi na Twojej stronie.
 3. Płacisz wyłącznie za efekt - czyli tylko wtedy, gdy ktoś zainteresowany reklamą kliknie w nią i przejdzie na Waszą stronę WWW
 4. W Polsce za pomocą linków sponsorowanych można dotrzeć do pond 15 milionów internautów , czyli do ponad 80% polskich użytkowników Internetu.

W ramach naszej obsługi kampanii oferujemy:

 1. Tworzenie i modyfikowanie treści reklam.
 2. Nieograniczona ilość linków sponsorowanych
 3. Nieograniczona ilość słów kluczowych
 4. Przed podjęciem współpracy poddajemy stronę klienta dokładnej analizie, szukając ewentualnych błędów utrudniających skuteczną promocję w wyszukiwarkach. Uwzględniamy indywidualne aspekty strategii.
 5. Dynamiczna optymalizacja – stale badamy efektywność reklam oraz słów kluczowych, dokonując niezbędnych ruchów dla osiągnięcia najlepszych wyników.
 6. Specjalistyczne raporty – cotygodniowy wyciąg najważniejszych danych dotyczących kampanii. Zawsze wiesz, w którym miejscu jesteś.
 7. Opieka indywidualnego opiekuna – specjalista odpowiadający za bezpośrednie kontakty z danym partnerem. Jest zawsze do dyspozycji klienta

Masz pytania? Potrzebujesz dodatkowej pomocy? Coś jest dla Ciebie niejasne? Korzystaj z pomocy naszych ekspertów, zawsze gdy zajdzie taka potrzeba!

@ Stago - Web Design Studio.  Stalgo.pl