Projektowanie stron internetowych

Oferujemy proste strony internetowe, jak również dedykowane aplikacje informatyczne, witryny społecznościowe, rozbudowane systemy CMS oraz sklepy internetowe. Dokonujemy modyfikacji istniejących serwisów (odświeżanie grafiki, rozbudowa stron, aktualizacja treści i inne) oraz przygotowujemy dodatkowe wersje językowe.

 

Projektując strony www zwracamy szczególną uwagę na funkcjonalność, przejrzystość oraz indywidualny wygląd.  Wszystkie projekty są również zoptymalizowane pod względem wyszukiwarek internetowych i przyjazne dla początkującego użytkownika komputera.

Naszym celem jest projektowanie niepowtarzalnych i skutecznych stron internetowych, których celem jest spełnienie oczekiwań Państwa oraz Państwa klientów.

Jak powstają strony tworzone przez nas?

1. Rozpoznanie potrzeb

W tym początkowym etapie ustalamy z klientem w jakim celu tworzona jest strona,  jaka jest grupa docelowa użytkowników strony oraz jego oczekiwania dotyczące strony www.

2. Projekt Graficzny

Na tym etapie tworzony jest wstępny projekt graficzny strony internetowej. Dobieramy odpowiedni styl i kolorystykę najbardziej pasującą do wizerunku firmy Klienta. Pod koniec tego etapu przedstawiamy projekt do akcept.acji Klienta

3.    Projektowanie

Po zaakceptowaniu projektu graficznego, przygotowywana jest część programistyczna projektu: szkielet strony internetowej, podstrony i mechanizmy zarządzania treścią (na  życzenie klienta) . Gotowy projekt jest przedstawiany klientowi do akceptacji.

4.    Wdrożenie i hosting stron

Gdy strona www będzie w pełni przygotowana i klient nie będzie miał żadnych uwag co do funkcjonalności strony,  witryna zostaje uruchomiona na naszym serwerze lub innym, wskazanym przez Klienta.

5. Aktualizacja strony

Wraz z rozwojem Państwa firmy, może zaistnieć potrzeba rozbudowy powstałej wcześniej strony internetowej. Jesteśmy otwarci na dłuższą współpracę i zapewniamy aktualizacje i modernizacje Państwa serwisu.

Masz pytania? Potrzebujesz dodatkowej pomocy? Coś jest dla Ciebie niejasne? Korzystaj z pomocy naszych ekspertów, zawsze gdy zajdzie taka potrzeba!

@ Stago - Web Design Studio.  Stalgo.pl