Portfolio

Tworzymy proste strony internetowe, jak również dedykowane aplikacje informatyczne, witryny społecznościowe, rozbudowane systemy CMS oraz sklepy internetowe.  Naszym celem jest projektowanie niepowtarzalnych i skutecznych stron internetowych, których celem jest spełnienie oczekiwań Państwa oraz Państwa klientów.  Poniżej przedstawiamy nasze ostatnie projekty. 

Projekt strony internetowej dla firmy Max Przeprowadzki

Max – Przeprowadzki to firma zajmująca się kompleksowymi usługami przeprowadzkowymi i relokacyjnymi. Jesteśmy zgranym zespołem profesjonalistów działających od lat w branży przeprowadzkowej. Nasze wieloletnie doświadczenie zdobyliśmy wykonując niezliczoną ilość przeprowadzek w wiodących firmach międzynarodowych i krajowych.

Naszą misją jest pomoc ludziom w przygotowaniu i realizacji bezpiecznych przeprowadzek. Wyjście naprzeciw ich oczekiwaniom poprzez indywidualne i elastyczne podejście do spraw kosztów oraz terminów.

Projekt strony internetowej dla firmy BĄBĄ

♥ Bą Bą ♥ to kawiarenka i sklep z najlepszą belgijską czekoladą.  Możesz napić się tu kawy, zjeść na miejscu lub zabrać na wynos jedną z wielu czekoladek wystawionych na ladzie – w różnych kolorach i formach. Wykonane ręcznie, przez wytrawnego cukiernika, kuszą wyjątkowym smakiem i delikatnym nadzieniem, od klasycznych po najbardziej wyszukane. 

Strona www: www.bąbą.pl

Projekt strony internetowej dla firmy Ampol

Firma Ampol oferuje szkolenia dla firm.

Projekt strony internetowej dla firmy Max Przeprowadzki - Odział w Poznaniu

Jesteśmy profesjonalną firmą świadczącą usługi przeprowadzkowe, relokacyjne i transportowe dla osób prywatnych oraz firm. Ponadto zajmujemy się magazynowaniem i przechowywaniem mienia, montażem mebli, pracami technicznymi, a także utylizacją dokumentów oraz wyposażenia biur i domów.

Głównym obszarem naszych działań jest Poznań i jej okolice, ale swoje usługi realizujemy również na terenie całego kraju, jak i poza jego granicami – na terytorium Europy. Wykonujemy przeprowadzki lokalne, międzymiastowe, a także międzynarodowe.

Projekt strony internetowej dla firmy RecoArt

RecoArt jest zakładem stolarskim realizującym zlecenia klientów w formie produktów docelowych. Głównymi półproduktami są materiały pozyskane zgodnie z zasadami recyklingu - palety drewniane, skrzynki, beczki, materiały z rozbiórki domów i pojazdów mechanicznych. Produkowane będą stoły, stoliki kawowe, ławy, krzesła, fotele, meble ogrodowe oraz elementy dekoracyjne tj. stojaki, lampy, wieszaki.

Projekt strony internetowej dla Zakładu Obrotu Złomem

Zakład istnieje od 2004 roku i od początku zajmował się kompleksową obsługą osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych w zakresie odbioru surowców wtórnych i ich zagospodarowaniem.

Przez ten czas zakład pomógł wielu firmom w zagospodarowaniu odpadów.  Miesięcznie firma odbiera ok. 1000 ton surowców wtórnych. 

Projekt strony internetowej dla firmy KMG

Od 2003 roku KMG specjalizuje się w:

  • Sprzedaży i montażu automatyki do bram ogrodzeniowych i garażowych
  • Sprzedaży i montażu bram ogrodzeniowych i garażowych
  • Sprzedaży i montażu rolet oraz ich automatyki.
  • Sprzedaży i montażu ogrodzeń i bram ogrodzeniowych.
  • Sprzedaży i montażu okien i drzwi.
  • Kompleksowej obsłudze serwisowej bram, bram garażowych, przemysłowych, szlabanów oraz napędów.

 

@ Stago - Web Design Studio.  Stalgo.pl