O Nas - Stalgo Web Design Studio

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, specjalizującą się w projektowaniu stron internetowych oraz reklamą w internecie. Potrafimy dotrzeć na najdalsze krańce świata – głównie za sprawą wujka Google, Facebooka i Twittera. Decydując się na współpracę z nami powierzacie Państwo projekt w ręce fachowców.

Dlaczego My ?

Strony WWW

Projektujemy profesjonalne strony internetowe zarówno dla osób prywatnych, jak i mniejszych i większych firm. Projektując strony www zwracamy szczególną uwagę na funkcjonalność, przejrzystość oraz indywidualny wygląd. Wszystkie projekty są również zoptymalizowane pod względem wyszukiwarek internetowych i przyjazne dla początkującego użytkownika komputera. Naszym celem jest projektowanie niepowtarzalnych i skutecznych stron internetowych, których celem jest spełnienie oczekiwań Państwa oraz Państwa klientów.

Reklama w Internecie

Prowadzimy kampanie zarówno w Polsce jak i daleko poza jej granicami – wszystko zależy wyłącznie od preferencji zleceniodawcy. Nigdy nie składamy nierealnych obietnic. Zawsze wytyczamy cel ambitny, ale jak najbardziej w naszym zasięgu. Prowadzimy wnikliwy monitoring sytuacji rynkowej i na jego podstawie dynamicznie zarządzamy stawkami, aby zapewnić optymalne wykorzystanie budżetu. Dzięki stałemu kontaktowi z klientem, zawsze będziesz wiedzieć, w którym punkcie procesu się znajdujesz i będziesz wiedzieć wszystko na temat swojej kampanii.

Pasja

Naszym kluczem do sukcesu jest pasja.  Uwielbiamy naszą pracę i cieszymy się z kolejnych wyzwań. Otwieranie drzwi do sukcesu w sieci jest dla nas prawdziwą przyjemnością a pomaganiem klientom źródłem ogromnej satysfakcji.

Masz pytania? Potrzebujesz dodatkowej pomocy? Coś jest dla Ciebie niejasne? Korzystaj z pomocy naszych ekspertów, zawsze gdy zajdzie taka potrzeba!

@ Stago - Web Design Studio.  Stalgo.pl